Без имени-1Василь Бобіта народився 18 грудня 1962р. в м. Іршава, Закарпатської області на Україні. Народження на Закарпатті –  це благословення від Бога. Краса рідного краю ще з дитинства пробудила хист до малювання.

В шкільні роки навчання (1970-1978р.) приймав участь у художніх конкурсах і виставках, а також був співредактором класної та шкільної газети. Після закінчення школи питання куди піти вчитися далі у Василя не виникало. Він чітко і ясно розумів що хоче стати художником.

1978-1982р. – навчання в Ужгородському училищі прикладного мистецтва. Після успішної здачі випускних екзаменів отримав диплом по спеціальності «художник-майстер»

1982-1984р. – служба в лавах РА де працював згідно своєї професії.

1985-1989р. працює в Закарпатському Виробничому художньо оформлювальному комбінаті (ЗВХОК) як художник-проектант з творчою кваліфікацією.

З 1985р. є учасником обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх виставках. Працює в області станкового живопису в жанрі пейзажу, натюрморту та міського пейзажу, також експериментує з кольором, композицією в рамках абстрактного живопису.

1989-1992р. – організовує і очолює художній кооператив «Спектр», в якому з ним працюють четверо художників. Робота в кооперативі сприяє налаштуванню зв’язків та каналів по продажу власних художніх творів в Україні та закордоном, здебільшого в Росії.

1992-1995р. робота закордоном в Чехії. Створює серію живописних робіт «Стобашенная Прага». В ці роки робить багато зарисовок, ескізів, етюдів м. Праги. Час від часу виходить малювати вулиці старого міста, де і продає свої роботи.

1995-2012р. стає людиною непублічною в сфері образотворчого мистецтва.

В 1996р. важка кризова ситуація в Україні 90-х років, а також внутрішні душевні та духовні переживання породжують у художника багато запитань такі як: звідки я прийшов? Для чого я тут? Куди я іду? Відповіді на ці питання Василь знаходить у Біблії. Під впливом Слова Божого через віру в Бога і покаяння приймає життєво важливе рішення і визнає свою духовну позицію як людина.

З 2012р починається новий виток на творчому шляху митця. Основним фактором самовираження в творчості Василя є колір. Головна мета художника досягнути поєднання потужних, яскравих і чистих кольорів, які б позитивно впливали на емоційний стан глядача. Для досягнення мети митець практикує і експериментує різними техніками, зокрема емалями які просто виливає не полотно, а також в змішаній техніці використовує пісок що робить його картини структурними. В полотнах живописця проглядаються такі напрямки в мистецтві як: імпресіонізм, кубізм, модернізм, конструктивізм, абстракціонізм.

Творче кредо Василя «ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди находитися в стані пошуку». Із усіх творчих заходів саме більше захоплює і цікавить сам процес змішування фарби і композиція кольору на полотні. Улюблені формати полотен художника по вертикалі 60Х50, 110Х80, 120Х90, 150Х100, 200Х140см.

З великої кількості художніх полотен живописця багато знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Чехії, Словаччини, Венгрії, США та Німеччині.

На формування творчої особистості Василя вплинули полотна відомих Закарпатських художників таких як: А.Ерделі, Ф.Манайла, Г.Глюка, А.Кашая, В.Приходька, Ю.Герца; з українських Н.Глущенка; з сучасних українських: А.Криволапа, Г.Сільваші, П.Лебединця.
На даних час Василь Бобіта є Членом Національної Спілки Художників України за плечима якого велика кількість персональних виставок на Україні і закордоном.